HATAY PAYAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Programı

12 Mart İStiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Programı Kamile Şahin Konferans Salonunda yapıldı. Programda Atatürk Ortaokulunun hazırladığı oratoryo ilgiyle izlendi. İlçe çapında yapılan şiir okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KILINÇKAYA, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet TAHAn, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa BAĞ, ilçe Jandarma Komutanı, İlçe Müftüsü, İlçe Mal Müdürü, İlçe Nüfus Müdürü ve Şube Müdürlerimiz, Yönetici öğretmen, öğrenci ve birçok davetlimiz katıldı.
12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Programı

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOYu Anma Programı

Karacami Mahallesi İnönü Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Payas/Hatay - 326 755 9958

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.