HATAY PAYAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Türkoğlu´ndan Eğitim Öğretim Dönemi Açılış Mesajı

2014-2015 eğitim ve öğretim yılının ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını; yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle sağlıklı, mutlu ve başarılı bir öğretim yılı geçirmemizi diliyorum.
Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Türkoğlu´ndan Eğitim Öğretim Dönemi Açılış Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarımız,

       

Sizler gözbebeğimiz evlatlarımızın akıl ve kalp rehberlerisiniz. Taşıdığınız yüksek irade ve kararlılıkla dinamik, özgüvenli insancıl değerlere sahip bir nesil yetiştirmek sizin elinizdedir. Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin hayatlarına dokunarak doğru adımlar atmalarını sağlamak, onları yarınlara donanımlı bir şekilde hazırlamak adına gece gündüz fedakarca çalışacağınıza olan inancım sonsuzdur.

 

Saygıdeğer Veliler,

           

Sizlerinde bildiği gibi aile, bir toplumun temel unsurudur. İnsani değerlere sahip çıkan, bu değerleri yaşayan ve evlatlarına da yaşatan aileler güçlü bir ülkenin sarsılmaz temellerini oluşturur. Bu sebepledir ki eğitim öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok değerlidir. Öğrencilerimizi geleceğe en donanımlı şekilde hazırlayabilmek adına sizlere düşen görev öğretmenlerimizi desteklemek ve önümüze çıkan engelleri aşmak için bizlerle sürekli işbirliği içinde olmanızdır.

       

Sevgili Öğrenciler,

 

Güzel yurdumuzun geleceğe dönük hayal ve hedefleri sizlerin azimli ve inançlı ruhlarınızda gizlidir. Sizlerin bu bilinçle hareket ederek bilgi, beceri ve değer sahibi insanlar olarak yetişmeniz için bizler, üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmek adına heyecan ve şevkle çalışmaya hazırız.

 

 İlçemizin 26 okul, 404 derslik, 10500 öğrenci ve 520 öğretmen ile eğitim öğretime hazır olduğunu bildirmekten gurur duyarak, 2014-2015 eğitim-öğretim yılımızı tekrar kutluyor tüm toplumumuz için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ediyorum.

Yıldırım Beyazıt Mah. Şehit Yüzbaşı Ali Oğuz Bulvarı Akçelik İş Merkezi Kat5 No78 Payas/HATAY - 326 755 9958

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.